Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Premium WordPress Themes - AppThemes

+90 532 732 04 02

Campuspet Köpek otel pansiyon kuaför

 • Sokak: Campuspet Köpek otel pansiyon kuaför
 • İlçe: Etiler / Beşiktaş
 • Şehir: İstanbul
 • Ülke: Türkiye
 • Posta Kodu: 34337
 • Listelenen: 12 Haziran 2017 11:30
 • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi
Campuspet Köpek otel pansiyon kuaför - Resim1Campuspet Köpek otel pansiyon kuaför - Resim2Campuspet Köpek otel pansiyon kuaför - Resim3Campuspet Köpek otel pansiyon kuaför - Resim4Campuspet Köpek otel pansiyon kuaför - Resim5Campuspet Köpek otel pansiyon kuaför - Resim6Campuspet Köpek otel pansiyon kuaför - Resim7Campuspet Köpek otel pansiyon kuaför - Resim8Campuspet Köpek otel pansiyon kuaför - Resim9Campuspet Köpek otel pansiyon kuaför - Resim10Campuspet Köpek otel pansiyon kuaför - Resim11Campuspet Köpek otel pansiyon kuaför - Resim12Campuspet Köpek otel pansiyon kuaför - Resim13Campuspet Köpek otel pansiyon kuaför - Resim14Campuspet Köpek otel pansiyon kuaför - Resim15Campuspet Köpek otel pansiyon kuaför - Resim16Campuspet Köpek otel pansiyon kuaför - Resim17Campuspet Köpek otel pansiyon kuaför - Resim18Campuspet Köpek otel pansiyon kuaför - Resim19

Tanıtım:

Köpek Otel Pansiyon Açıklaması

Campuspet dostlarımızın özgürce koşup oynayabileceği 1000 m2 lik doğal çimlerle bezenmis geniş bir açık alana sahiptir. Bu alanda köpekler kendi mizacina uygun diğer köpeklerle sosyalleşirken kendi türüne özgü davranış kurallarını da öğrenebilme şansını elde edebilmektedir.

Ayrıca eğitim alanimızda bulunan Agility Basic Tunnel, Activity Hurdle, Agility Alalom, Dogwalk, Agility Seesam’dan oluşan  parkurumuzda eğitmenler eşliğinde  doğru egzersizlerle kendi vücut hareketlerini keşfetme ve geliştirme imkani bulacaktır.

Campuspet eğitmenleri eşliğinde ortama adapte edilen köpekler endişe ve korkudan uzak mutlu ve huzurlu bir ortamı hep birlikte paylaşabilmektedir.

 

 • HİJYENİK;Campuspet dostlarımız için pozitif bir atmosfer sağlarken onlara rahatlatıcı lüks ve hastahanelerde kullanılan antibakteriyel yanmaz kaymaz zemin özelliği ile hijyenik bir ortam sunmaktadır.

 

 • GÜVENLİK;Dostlarımızın can güvenliği için iç ve dış alanlardaki bütün enerji kabloları gizlenmiş olup oyun ve dinlenme alanlarinda elektrik prizi bulunmamaktadir. Campuspet’te olasi kazalari onlemek için koridorlar, merdiven iniş çıkışlari ozel pet kapıları  ile donatılarak bu alan geçişleri insan refakatinde yaptırılmaktadır.

 

 • ŞEFFAF;Campuspet’te dinlenme odaları, oyun alanları, kuaför salonu, kapalı açık eğitim sınıflari gibi bütün kullanım alanları 7/24 gece görüşüne sahip 20 adet kamerayla her an takip edilirken siz de web stemizden dostunuzun her anını bulunduğunuz yerden izleme olanağına sahipsiniz.

 

 • KONFOR;Dostlarımıza her zaman evlerindeki gibi konforlu ortamlar sağlarken dostlarımız  icin özel olarak tasarlanmış tercih edebileceğiniz VIP oda veya ortak dinlenme alanı imkanı sunuyoruz. Campuspet bir kenel değildir ve tesisimizde kafes sistemi kesinlikle uygulanmamaktadır.

Telefon: +90

Listing ID: 337593e513087a32

Report problem

Processing your request, Please wait....

Cevap Yaz