Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Premium WordPress Themes - AppThemes

+90 224 303 00 00

Bursak9 köpek otel pansiyon

  • Sokak: Çukurca Köyü mahallesi No:251
  • İlçe: Osmangazi
  • Şehir: Bursa
  • Ülke: Türkiye
  • Posta Kodu: 16190
  • Listelenen: 17 Haziran 2017 10:28
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi
Bursak9 köpek otel pansiyon - Resim1Bursak9 köpek otel pansiyon - Resim2Bursak9 köpek otel pansiyon - Resim3Bursak9 köpek otel pansiyon - Resim4Bursak9 köpek otel pansiyon - Resim5Bursak9 köpek otel pansiyon - Resim6Bursak9 köpek otel pansiyon - Resim7Bursak9 köpek otel pansiyon - Resim8Bursak9 köpek otel pansiyon - Resim9Bursak9 köpek otel pansiyon - Resim10Bursak9 köpek otel pansiyon - Resim11Bursak9 köpek otel pansiyon - Resim12Bursak9 köpek otel pansiyon - Resim13Bursak9 köpek otel pansiyon - Resim14Bursak9 köpek otel pansiyon - Resim15Bursak9 köpek otel pansiyon - Resim16

Tanıtım:

Köpek Otel Pansiyon Açıklaması

 

Başta çocuklarımız olmak üzere, bölgemizde yaşayan tüm insanların hayvan sevgisini arttırmak. Şehrin merkezinde yeşille, doğayla ve hayvanlarla iç içe, huzurlu ve mutlu zaman geçirebilmelerini sağlamak. Hayvan sahiplerinin sevimli dostlarıyla birlikte rahatça girebileceği ve hoş vakit geçirebileceği bir mekân yaratmak. Müşterilerimizin her türlü organizasyonlarını yapabilecekleri uygun bir ortam oluşturabilmek. Başta çocuklarımız olmak üzere, tüm yaş guruplarına binicilik eğitimi alabilecekleri, yaz kış hizmet verebilen bir tesis yaratabilmek. Tecrübeli Veteriner Hekimlerimizce tüm aşı ve kontrollerinin yapıldığı sağlıklı yavruları satışa sunmak. Yeni köpek sahiplenecek insanların tamamen safkan ve ırk garantili yavruları güvenle satın alabilmelerini sağlamak. Tüm davranış problemlerini çözebilecek pozitif köpek eğitim sistemimizle, köpek sahiplerinin, köpekleriyle daha güzel bir birliktelik yaşayabilmelerini sağlamak. Tatil amaçlı şehir dışına çıkan müşterilerimizin köpeklerini, profesyonel köpek otel hizmetimizle aynı tatil keyfinde ağırlayabilmek.

 

Vizyonumuz
( Amacımız ? )

Bölgemizdeki insanların hayvan sevgisini arttırarak, her evde bir canlı beslenmesini sağlamak.
Damızlık hayvan sayımızı ve ırk çeşidimizi arttırarak, bizlere gelen yoğun talebi karşılayacak kadar yavru üretimi yapmak ve böylece yasadışı ve uygun olmayan koşullarda üretilen ve ülkemize sokulan sağlıksız yavru satışlarının önüne geçebilmek.
Profesyonel köpek eğitim sistemimizle, davranış problemlerinden doğan sebeplerle köpeklerin terkedilmesi, sokaklara bırakılması gibi üzücü olayların önüne geçebilmek.
Köpek sahiplerinin hayatını kolaylaştıran pet otel hizmetinin, daha yaygın hale gelmesini, en doğru ve en bilinçli şekilde yapılmasını sağlamak.
İki canlının birlikte yapabildiği tek spor dalı olan Binicilik sporunun ülkemizde daha iyi tanınmasını sağlamak.

Farkımız!

Bölgemizde yer alan 15.000 m2lik alana sahip en büyük tesis Bursa K9 ‘dur.
Bünyesinde, Köpek Çiftliği ( Üretim – Eğitim – Pansiyon ), Petshop ( Her cins Yavru Satışı ve Aksesuarları ), Binicilik Merkezi, Kafe Restoran olmak üzere 4 ayrı sektör barındıran tek kuruluş Bursa K9 ‘dur.
Doğumhaneler de dahil olmak üzere çiftliğimizin tüm bölümlerini 24 saat ziyaretçilerine açabilecek kadar şeffaf ve kendisine güvenebilen tek tesis Bursa K9 ‘dur.
Kafe Restoranında, açık büfe kahvaltı ve tüm yiyecek çeşitlerini müşterilerine sunabilen, bu denli hijyenik, temiz ve koku barındırmayan tek tesis Bursa K9 ‘dur.
Köpek sahiplerinin köpekleriyle birlikte yemek yiyip vakit geçirebileceği ve köpekler için hazırlanmış özel köpek menülerinden yararlanabileceği tek tesis Bursa K9 ‘dur.

 

Telefon: (0224) 303 00 00
Fax: (0224) 211 57 57
GSM: 0 532 682 42 05
Mail: info@bursak9.com

Listing ID: 8715944d9fe67469

Report problem

Processing your request, Please wait....

Cevap Yaz